Вчора для співробітників наших шкільних їдалень був проведений майстер- клас з приготування різноманітних страв на сучасному обладнанні – пароконвектоматі.

Майстер – клас проводив відомий шеф-кухар Київського ресторану східної кухні “Казан-Диван”, бренд-шеф торгової марки АРАСНЕ – Володимир Еман!

Завдяки Володимиру наші кухарі мали змогу навчитися роботі з сучасним обладнанням . Отримали інформацію щодо легкого та швидкого приготування страв: м`ясних або рибних, гарніра чи випічки.
А найголовніше те, що всі ці страви будуть не просто смачними для дітей, а й корисними!

Завдяки приготуванню страв у пароконвектоматі, продукти, з яких готуються страви, зберігають всі свої поживні та корисні речовини, що досить важливо в харчуванні дітей!

Дякуємо за співпрацю Володимиру Еману! Дякуємо за такий пізнавальний майстер – клас та знання, які наші кухарі почали використовувати у роботі вже з сьогодні!

Окремо хочемо подякувати директору нашого підприємства, Козаченко Михайлу Володимировичу!

За сучасний підхід до роботи підприємства! За прагнення завжди знаходити щось краще і сучасне для харчування дітей навчальних закладів Ірпінського регіону!

Дії всіх працівників нашого підприємства направлені на підвищення рівня та покращення якості харчування діточок! Адже діти – це наше майбутнє!

Ми за здорове харчування!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *