Наразі в Ірпінському регіоні зафіксовані непоодинокі випадки спалаху кору серед дітей.
Кір – гостре інфекційне вірусне захворювання, яке супроводжується загальною інтоксикацією організму, підвищенням температури тіла, появою висипань на шкірі, ураженням дихальної системи та запаленням кон’юнктиви. Ускладнення захворювання, на жаль, можуть бути небезпечнішими за саме захворювання.

Тому важливо виконувати всі приписи лікаря, а також дотримуватися правильного харчування.

Оптимальним варіантом є призначення молочно-рослинної їжі.
В період лихоманки – буде достатнім призначення адекватого пиття: ягідні морси (журавлина, брусниця), фруктові компоти. З їжі – фрукти: цитрусові.
Після зниження температури хворому можна вводити у харчовий раціон каші на молоці, легкі овочеві супи, яйці, хліб.
Через кілька днів при відсутності диспепсії можна додавати овочеві рагу, свіжі овочі, фрукти, салати. У дітей свіжі овочі та фрукти потрібно вводити у раціон дуже повільно та обережно. Із зелені слід надати перевагу листям салату, кропу, петрушці, шпинату.

Коли почне зменшуватися висипка на шкірі раціон можна розширювати.
Склад харчового раціону на цей період:
Білок 60-70 г (65% з них – тваринні), а при задовільному апетиті – до 80 г (протерті страви з м’яса, відвареної риби, яйця нам’яко, у вигляді парових омлетів і суфле, сир, ацидофілін, кефір, кисле молоко, йогурт, можливе молоко).

Жири (50-70 г) повинні складатися в основному з легкозасвоюваних молочних жирів (вершкове масло, вершки, сметана); при переносимості можна включити в дієту не більше 10 г рафінованої олії. Більш високе споживання жирів небажано.

Вуглеводи незначно обмежують – до 289-300 г, з яких 25-30% легкозасвоювані. Однак надлишок вуглеводів може посилювати бродильні процеси в кишечнику.
Харчові волокна – за рахунок протертих овочів, стиглих м’яких фруктів і ягід.

Особливе значення має питний режим: до 2-2,5 л в день (чай з лимоном, медом або молоком, відвар шипшини, морси, киселі, компоти, розбавлені лимонний сік, ячмінний сік, апельсиновий сік, кокосова вода, трав’яні чаї, нежирні кисломолочні напої, столові мінеральні води). Мед дітям не рекомендовано.
Кухонна сіль – 8-10 г.

На звичний раціон харчування можна переходити тільки після зникнення висипу чи пігментації і всіх симптомів захворювання.

Бережіть себе і Ваших діток! Міцного здоров’я!

Джерело: https://justfood.org.ua/pravulne-harchuvannja-pru-kori/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *