Абрикос – смачний і корисний фрукт, який сприяє зростанню і розвитку дитини. Він містить багато вітамінів і корисних елементів
Сонячний бархатистий абрикос з червоним бочком – це комора різних вітамінів, макро-і мікроелементів. Наприклад, м’якоть свіжих абрикос містить величезну кількість каротину (до 16 мг), вітамінів Р, В1 і РР, різних цукрів, невелика кількість декстрину, інуліну і крохмалю, лимонну, яблучну, винну і саліцилову кислоти. Чимало й інших корисних речовин накопичується під променями сонця у плодів. У них є крохмаль, декстрин, інулін, також мінеральні речовини – калій, магній, фосфор. Мікроелементи представлені солями заліза (2,1 мг%) і сполуками йоду, якого особливо багато в вірменських сортах абрикосів.

Особливо корисним в абрикосах є пектин, який має здатність виводити з організму токсичні речовини. Є в абрикосах і дубильні речовини, що додають плодам деяку терпкість і терпкий смак. Сік абрикосів має антибіотичну активність, зокрема, гнітюче діє на гнильні бактерії. А ось рослинна клітковина абрикос допоможе не тільки підтримати активність сапрофітної мікрофлори кишечника, а й відрегулювати стілець, тобто допомагає в боротьбі із запорами.

Абрикоси дуже корисні дітям:

  • для зростання, оскільки в них багато каротину
  • для активної роботи мозку, тому що багаті фосфором і магнієм
  • для живлення серцевого м’яза, тому що багаті мікрокаліем
  • для збільшення опірності молодого організму, тому що багаті залізом, який підвищує кількість гемоглобіну в крові і допомагає при анемії при метеоризмі і дисбактеріозі.

Найкорисніше вживати абрикоси в свіжому вигляді. Вашому малюку безсумнівно сподобається абрикосовий сік! Тільки пам’ятайте, що 150 г соку задовольняють добову потребу дорослої людини в каротині. І, до речі, сік засвоюється організмом легше, ніж плоди.

Замість свіжого соку можна використовувати настій з кураги: заливають 100 г подрібненої кураги 1 л окропу і настоюють протягом 6 годин у теплому місці.

Так само можна запропонувати дитині курагу або мармелад, пастилу, джем, желе з абрикос. Правда, батькам слід пам’ятати, що дітям (та й дорослим) з цукровим діабетом слід обмежувати вживання абрикосів з-за високого вмісту в них цукру.

А для зовсім крихт виробники дитячого харчування пропонують абрикоси у вигляді пюре і соків, або каші з додаванням цього фрукта.

Смачного!

джерело:
http://versteg.webfermerstvo.org.ua/harchuvannja-ditej/abrykosy-v-harchuvanni-ditej.php

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *